Moje oblíbená pohádka, 17/18

I. kategorie / MŠ (práce dětí ve věku do 6 let, které vznikly v MŠ)

1. místo – Zuzana Selková (5 let) Pohádka „O kůzlátkách“

1. místo – Zuzana Selková (5 let) Pohádka „O kůzlátkách“

2. místo – Izabelka Sedláčková (4 roky) „Šípková Růženka“

2. místo – Izabelka Sedláčková (4 roky) „Šípková Růženka“

2. místo – Tomáš Wostl (5 let) „Budulínek“

2. místo – Tomáš Wostl (5 let) „Budulínek“

2. místo – Pavel Milisdörfer (5 let) „Vodník“

2. místo – Pavel Milisdörfer (5 let) „Vodník“

3. místo – Jakub Václavík (5 let) „Pat a Mat slaví narozeniny“

3. místo – Jakub Václavík (5 let) „Pat a Mat slaví narozeniny“

3. místo – Aneta Hlaváčová (3 roky) „Ledové králoství, Elza“

3. místo – Aneta Hlaváčová (3 roky) „Ledové králoství, Elza“

 

II. kategorie / 1. stupeň ZŠ (práce dětí, které vypracovaly v ZŠ, dětí ve věku 6 -10 let)

1. místo – Adéla Bergerová (8 let) „Zimní příběh“

1. místo – Adéla Bergerová (8 let) „Zimní příběh“

1. místo – Kateřina Saláková (9 let) „Dobrodružství psíka Alíka“

1. místo – Kateřina Saláková (9 let) „Dobrodružství psíka Alíka“

1. místo – Kateřina Turková (10 let) „Kocour Modroočko“

1. místo – Kateřina Turková (10 let) „Kocour Modroočko“

1. místo – Jindřich Šlechta (8 let) „Kouzelné město“

1. místo – Jindřich Šlechta (8 let) „Kouzelné město“

2. místo – Ondřej Vašut (9 let) „Dračí hrad“

2. místo – Ondřej Vašut (9 let) „Dračí hrad“

2. místo – Emma Černocká (8 let) „Na hrášku“

2. místo – Emma Černocká (8 let) „Na hrášku“

3. místo – Edita Klenovská (7 let) „Mašinka Tomáš“

3. místo – Edita Klenovská (7 let) „Mašinka Tomáš“

3. místo – Jan Vychopeň (8 let), „Bajajův kůň“

3. místo – Jan Vychopeň (8 let), „Bajajův kůň“

3.místo – Klaudia Velemaníková (7 let) „S čerty nejsou žerty“

3.místo – Klaudia Velemaníková (7 let) „S čerty nejsou žerty“

 

III. kategorie / 2. stupeň ZŠ (práce dětí, které vypracovaly v ZŠ, dětí ve věku 11-15 let)

1. místo – Natálie Wágnerová (12 let) „Kanafásek“

1. místo – Natálie Wágnerová (12 let) „Kanafásek“

1. místo – Matouš Nečil (14 let) „Červená karkulka“

1. místo – Matouš Nečil (14 let) „Červená karkulka“

2. místo – Petra Mandelíková (13 let) „Čarodějův učeň“

2. místo – Petra Mandelíková (13 let) „Čarodějův učeň“

2. místo – Soňa Bartíková (12 let) „Zakletý hrad“

2. místo – Soňa Bartíková (12 let) „Zakletý hrad“

3. místo – Lukáš Kaucký (12 let) „Otesánek“

3. místo – Lukáš Kaucký (12 let) „Otesánek“

3. místo – Sára Dinková (13 let), „Jaro“

3. místo – Sára Dinková (13 let), „Jaro“

Čestné uznání – Elen Tomková (12 let) „Kněžna Libuše“

Čestné uznání – Elen Tomková (12 let) „Kněžna Libuše“

Čestné uznání – Marek Novák (13 let) „Praotec“

Čestné uznání – Marek Novák (13 let) „Praotec“

Čestné uznání – Ondřej Kohol (13 let) „Římský princ“

Čestné uznání – Ondřej Kohol (13 let) „Římský princ“

 

IV. kategorie / pro děti s handicapem bez omezení věku

1. místo – Tomáš Korec (10 let) „Sally – Příšerky s.r.o.“

1. místo – Tomáš Korec (10 let) „Sally – Příšerky s.r.o.“

2. místo – Robert Johanna (10 let) „Operníkové chaloupce“

2. místo – Robert Johanna (10 let) „Operníkové chaloupce“

2. místo – Martina Němcová (11 let) „Vodnická pohádka“

2. místo – Martina Němcová (11 let) „Vodnická pohádka“

3. místo – František Fríd (27 let) „Ježibaba z pohádky Mrazík“

3. místo – František Fríd (27 let) „Ježibaba z pohádky Mrazík“

3. místo – Rostislav Mertl (39 let) „Čert z pohádky Láska rohatá“

3. místo – Rostislav Mertl (39 let) „Čert z pohádky Láska rohatá“

 

V. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti do 6 let

1. místo – Jasmína Volčková (5 let) „Kašpárek“

1. místo – Jasmína Volčková (5 let) „Kašpárek“

2. místo – Mikuláš Štěpán (4,5 roku) „Dráček Bezzubka“

2. místo – Mikuláš Štěpán (4,5 roku) „Dráček Bezzubka“

2. místo – Matěj Vejvoda (6 let) „Duhová víla (malované počasí)“

2. místo – Matěj Vejvoda (6 let) „Duhová víla (malované počasí)“

3. místo – Jonáš Obešlo (6 let) „Červená Karkulka“

3. místo – Jonáš Obešlo (6 let) „Červená Karkulka“

3. místo – Marek Kratina (7 let) „Dračí pohádky“

3. místo – Marek Kratina (7 let) „Dračí pohádky“

 

VI. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 7-10 let

1. místo – Tomáš Pumrle (12 let) „Tři bratři“

1. místo – Tomáš Pumrle (12 let) „Tři bratři“

2. místo – Eliška Hulíková (6 let) „ABCD kočka přede, Jak kočka naučila skřítka číst“

2. místo – Eliška Hulíková (6 let) „ABCD kočka přede, Jak kočka naučila skřítka číst“

2. místo – Michal Holub (7 let) „Sněhová královna“

2. místo – Michal Holub (7 let) „Sněhová královna“

3. místo – Johanka Velgová (7 let) „Medvídci“

3. místo – Johanka Velgová (7 let) „Medvídci“

3. místo – Agáta Maráková (7 let) „Červená Karkulka“

3. místo – Agáta Maráková (7 let) „Červená Karkulka“

Čestné uznání – Barbora Dolejšová (10 let) „Drak“

Čestné uznání – Barbora Dolejšová (10 let) „Drak“

Čestné uznání – Aneta Rýmusová (9 let) „Drak“

Čestné uznání – Aneta Rýmusová (9 let) „Drak“

Čestné uznání – Tereza Černá (12 let) „Šípková Růženka“

Čestné uznání – Tereza Černá (12 let) „Šípková Růženka“

Čestné uznání – Veronika Havlíčková (9 let) „Sněhurka“

Čestné uznání – Veronika Havlíčková (9 let) „Sněhurka“

Čestné uznání – Alena Stuchlová (9 let) „Sněhurka“

Čestné uznání – Alena Stuchlová (9 let) „Sněhurka“

Čestné uznání – Lucie Dupalová (10 let) „Šípková Růženka“

Čestné uznání – Lucie Dupalová (10 let) „Šípková Růženka“

 

VII. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 11-15 let

1. místo – Veronika Zelená (11 let) „Kapitán „František Srpáč“„

1. místo – Veronika Zelená (11 let) „Kapitán „František Srpáč“„

1. místo – Adam Konečný (13 let) „Potápěč“

1. místo – Adam Konečný (13 let) „Potápěč“

2. místo – Anna Marie Matějková (11 let) „Pohádkový sen“

2. místo – Anna Marie Matějková (11 let) „Pohádkový sen“

2. místo – Patricie Maršíková (12 let) „O neposlušných kůzlátkách“

2. místo – Patricie Maršíková (12 let) „O neposlušných kůzlátkách“

3. místo – Murgáčová Irena (14 let) „O kohoutkovi a slepičce“

3. místo – Murgáčová Irena (14 let) „O kohoutkovi a slepičce“

3. místo – Průšová Karolína (15 let) „Popelka“

3. místo – Průšová Karolína (15 let) „Popelka“

Čestné uznání – Hana a Petra Vilímovi (13 let) „Bílá vrána“

Čestné uznání – Hana a Petra Vilímovi (13 let) „Bílá vrána“

Čestné uznání – Hana a Petra Vilímovi (13 let) „Bílá vrána“

Čestné uznání – Hana a Petra Vilímovi (13 let) „Bílá vrána“

Čestné uznání – Hana a Petra Vilímovi (13 let) „Bílá vrána“

Čestné uznání – Hana a Petra Vilímovi (13 let) „Bílá vrána“

 

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz