Podporují nás - výtvarníci

Děkujeme výtvarníkům za jejich podporu.

Vlasta Švejdová - ilustrátorka, malířka, kterou znají děti i dospělí. Autorka sluníčka, neoficiálního loga soutěže Děti malují. V minulosti paní Švejdová zasedala v porotě soutěže.
www.vlastasvejdova.cz

logo deti

Míša Mašková - říká o sobě :) "Jsem Míša – normální holka z vesnice, co miluje zvířata, procházky v přírodě, malování a tvoření, práci s lidmi a jejich duší, svět drahých kamenů, jízdu na motorce i dětskou radost ze života." Je autorkou obrázkové předlohy diplomů udělovaných dětem v sezóně 2020/2021. Dlouhodobě spolupracuje s agenturou Antipol Brno CZ na novoročenkách pro Konto Bariéry.
http://andelske-obrazy.cz/

diplom babika

 

Ivana Pavlišová - malířka, která svojí tvorbou už léta podporuje Konto Bariéry a jejich novoročenky, ale i další projekty, které agentura Antipol Brno CZ zastřešuje. Je autorkou obrázkové předlohy diplomů udělovaných dětem v sezóně 2019/2020.
http://www.pavlisova.cz/

diplom bryle

 

Kristýna Mothejzíková - výtvarnice a úžasná paní, která svojí tvorbou už léta podporuje Konto Bariéry a jejich novoročenky. Mimo to vede dobročinný internetový obchod VedleSebe.cz, kde najdete krásné a kvalitní výrobky z mnoha různých neziskových organizací a jejich dílen. Autorka obrázkové předlohy diplomů udělovaných dětem v sezóně 2018/2019.
http://kris.mothejzik.cz

diplom bryle

 

Simona Smutná - výtvarnice, která tvoří s radostí a laskavostí svojí osobní technikou, kdy vlastnoručně pastelkami kouzlí kuličku po kuličce. V minulosti paní Smutná zasedala v porotě soutěže. Autorka diplomů udělovaných dětem v sezóně 2017/2018.
Ateliér Kuličkárna

 diplom pohadka snek4  diplomy vyroci v1

Ilona Baštářová - vytváří mandaly, které jsou formou terapie a mají relaxační a meditační účinek. V minulosti paní Baštářová zasedala v porotě soutěže. Autorka předlohy dopisů pro děti v sezóně 2016/2017.
ilon55

dopis

Lucie Škodová - maminka dvou cácorek, výtvarnice, grafička, trénující ilustrátorka, občas taky cukrářka, švadlenka, háčkařka, :) V minulosti paní Škodová zasedala v porotě soutěže. Autorka diplomů udělovaných dětem v sezóně 2016/2017.
galerie Ajeejee

diplomy nahled stránka 01

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz